Wyzwanie: Krok 1 - Prosta sylwetka - Nie garb się

Podejmij działanie, nie zastanawiaj się


Uwierzcie mi na słowo - Przeczytałem mnóstwo artykułów na temat sukcesu, rozwoju osobistego, o zapewne dziesiątkach tysięcy godzin obejrzanych filmików z tej tematyki nie wspominając. Nasuwa się tutaj ciekawa konkluzja - jedno się przewija dość istotnie często, a mniej więcej chodzi tutaj o PEWNOŚĆ SIEBIE.

To wyjątkowa cecha umiejętności zachowania - znacznie wywyższająca się ponad ogół społeczny, zauważalny jest inny sposób myślenia dający przewagę.

Jeden prosty TRIK na PEWNOŚĆ SIEBIE - Nie garb się!


Wyzwanie: Krok 1 - Prosta sylwetka - Nie garb się

Polecam każdej osobie która jest na początku drogi rozwoju osobistego, aby świadomie upominała się każdego dnia o nie garbienie się, o prostowanie się.

To po prostu działa ✅

Żyjemy dzisiaj po prostu w czasach gdzie zdecydowanie za dużo siedzimy, patrzymy w małe telefony, siedzimy w samochodzie, przy komputerze, w domu, w pracy, nasz kręgosłup jest obciążony. Dlatego naturalnie nabieramy mniej cech naturalnej ludzi (prosta sylwetka) niż zwierzęcych (zgarbiona).

Źródło zdjęcia: https://amitkorat.files.wordpress.com/2012/05/human_evolution.jpg

Domena ludzi sukcesu - Posiadają prostą sylwetkę - Nie garbią się


Trudno mi sobie wyobrazić jakiegoś zgarbionego prezydenta. Tylko nieliczni mają to naturalnie zaszczepione, reszta w dzisiejszych czasach małych elektronicznych monitorów ma problemy z prostą postawą ciała.
To jeden z fundamentów ludzi sukces - Prosta sylwetka - Ćwicz plecy codziennie, a tym bardziej jeżeli dużo spędzasz czasu przed komputerem, smartfonem, za kierownicą, pracujesz siedząco bądź często się schylasz.

Putin i Trump

Źródło zdjęcia: https://www.trbimg.com/img-5a8d9c3e/turbine/ct-trump-russia-collusion-putin-20180221

Z dniem dzisiejszym podejmuję wyzwanie #challenge30 #jakodniescsukces - Prosta Sylwetka.

FACEBOOK DAJ LAJKA 👍

https://www.facebook.com/jakodniescsukcespl/

Komentarze

Popularne posty